O mnieCześć!
Na imię mam Kamila ale nie uważam aby to imię do mnie pasowało ;) Urodziłam się w grudniu 1994 r - obecnie mam 22 lata. Na co dzień pracuję jako księgowa a w co drugi weekend zamieniam się w studentkę finansów i rachunkowości.
Uwielbiam oglądać seriale ale za filmami już aż tak nie przepadam. W dzieciństwie bardzo lubiłam czytać książki, teraz nie robię tego jednak zbyt często. Lubię podróże, moim największym podróżniczym marzeniem jest zwiedzenie NY oraz kilku innych miejsc w USA. Jak byłam mała marzyłam o przeprowadzce do NY, teraz bym tym faktem nie pogardziła ale marzenie porzuciłam. Uwielbiam jeździć samochodem ale prawa jazdy nie posiadam, rozpoczęłam kurs na którym miałam swoją pierwszą stłuczkę (nie z mojej winy) i teraz nie mam ochoty siadać za kółkiem (i tak to prawko kiedyś zrobię ;)).
Naturalną pielęgnacją zaczęłam interesować się na początku 2016 roku, jestem kosmetykoholiczką i momentami pływam w rzece kosmetyków.  Od 3 lat przykładam większą wagę do pielęgnacji włosów, genetycznie nie są one zaprogramowane na piękną taflę ale staram się z nich wycisnąć co tylko się da.Profil urodowy

Włosy.
Cienkie, rzadkie i delikatne wraz ze skłonnością do wypadania czyli najgorszy zestaw cech ;). Końcówki z dużą tendencją do niszczenia i rozdwajania. Skóra głowy tłusta. Kolor w całości naturalny - henna Khadi w kolorze jasny brąz.

Twarz.
Blada, mieszana, odwodniona, z tendencją do zanieczyszczania i trądziku.

Ciało.
Plecy (łopatki) z tendencją do wyprysków, reszta ciała normalna. mail: cammeika@gmail.com